Про нас

Хто ми?

Дизайн Сервіс – прогресивна, зростаюча компанія заснована в 2006. При виготовлені меблів використовуються найновіші технології спільно з багаторічним досвідом. Виготовлення меблів Дизайн Сервіс – це повний цикл виробництва, від порізки ДСП до власного виробництва фасадів та дверей для шаф-купе. Меблева фурнітура та інші меблеві комплектуючі закуповуються у виробників та представників іноземних компаній, що дає можливість оптимально розрахувати та оптимізувати вартість меблів, в залежності від потреб замовника.

Чому ми обов’язково?

Меблі Дизайн Сервіс виготовляються, як в стилі модерн так і в класиці. Постійне слідкування та впровадження нових ідей від світових виробників дало можливість вже з 2018 року з майбутнім вдосконаленням виготовляти меблі в стилі – неокласицизм, а саме класичні форми, сучасні матеріали та методи обробки.

Асортимент виготовлених меблів, кольорова гама матеріалів та їх різновид є дуже широким, що не залишить байдужим найвибагливішого клієнта.

Будь-які меблі та їх комплектуючі придбані у магазинах Дизайн Сервіс мають гарантійний термін та після гарантійний ремонт.

Будь-яке замовлення меблів обов’язково документується шляхом складання договорів та бланків замовлення, що гарантує стабільність ціни, своєчасної поставки та якісного виготовлення та встановлення меблів, які замовив клієнт.

Наша мета – ваш відпочинок

Дизайн Сервіс при виготовленні меблів дбає про ергономічність, зручність, якісне співвідношення між ціною та якістю. Ми працюємо для того, щоб Ви насолоджувалися життям разом із нашими меблями

Контакти

Номер телефону:
+380 (97) 903-48-12
+380 (67) 938-93-53

Пошта:
dyzainservice@gmail.com

Підтримка працює:
ПН - 08:00 - 20:00
ВТ - 08:00 - 20:00
СР - 08:00 - 20:00
ЧТ - 08:00 - 20:00
ПТ - 08:00 - 20:00
СБ - 08:00 - 20:00
НД - 08:00 - 20:00

Ми у соціальних мережах:
Facebook
Instagram
Pinterest
Twitter

Наші магазини:
Наші магазини

Умови використання сайту

Увага! Перед переглядом цього сайту уважно прочитайте ці умови користування сайтом. Якщо ви не згодні з цими умовами користування сайтом, не використовуйте цей сайт.

Використання сайту

Інтернет-магазин dyzain-service.com.ua (надалі по тексту «Дизайн Сервіс») дозволяє Вам переглядати і завантажувати матеріали цього інтернет-магазину (надалі по тексту «Сайт») лише для особистого некомерційного використання, за умови збереження Вами всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться у вихідних матеріалах і будь-яких їхніх копіях. Забороняється змінювати матеріали цього Сайту, а також поширювати або демонструвати їх в будь-якому вигляді або використовувати їх будь-яким іншим чином для суспільних або комерційних цілей. Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах або в комп'ютерних мережах забороняється.

Відмова від відповідальності

Матеріали і послуги цього Сайту надаються без будь-яких гарантій. Дизайн Сервіс не гарантує точності і повноти матеріалів, програм і послуг, що надаються на цьому Сайті. Дизайн Сервіс в будь-який час без повідомлення може вносити зміни в матеріали і послуги, що надаються на цьому Сайті, а також у згадані в них товари і ціни. У разі старіння матеріалів і послуг на цьому Сайті Дизайн Сервіс не зобов'язана оновлювати їх. Дизайн Сервіс ні за яких обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (включаючи, але не обмежуючись збитком від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виникли внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього Сайту.

Використання персональних даних

Ми використовуємо різні технології для збору і зберігання інформації, коли Ви відвідуєте Сайт Дизайн Сервіс (докладніше про захист і обробку персональних даних). Це може включати в себе запис одного або декількох кукі або анонімних ідентифікаторів. Ми також використовуємо кукі та анонімні ідентифікатори, коли Ви взаємодієте з послугами, запропонованими нашими партнерами, такими як рекламні послуги, наприклад, які можуть з'явитися на інших сайтах.